Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Nasıl Ürün Satın Alırım?

Sitemizin ana sayfasında bulunan "Hemen Satın Al" linkine tıklayarak formu doldurun siparişinizi verin. Yine de sorun yaşıyorsanız info@tvboxplatform.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Yayınları Hangi Cihazlardan İzleyebilirim?

Yayınlarımızı IPTV destekleyen tüm cihazlardan izleyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, "cep telefonları, akıllı tv'ler, uydu cihazları ve bilgisayarlar" diyebiliriz.

 

Akıllı TV'im var. Kuruluma Yardımcı Oluyor Musunuz?

Evet. Eğer SSIPTV, SMART IPTV gibi programları kullanacaksanız, uzaktan yükleme yapabiliyoruz. Bunun için info@tvboxplatform.com adresine e-posta göndermeniz ve bize cihaz kodu ya da mac id iletmeniz yeterli olacaktır. Cihaz Kodu ya da Mac ID'nizi nasıl öğrenebileceğiniz konusunda ilgili programın açıklamasını WhatsApp mesajı ile sizlere ilettik. Adımları takip ederek bulabilirsiniz. (Yakında site üzerinden otomatik yükleme sistemi getirilecektir.)

 

Yayınlarda Dün Sorun Yoktu, Bugün Donuyor. Neden?

Genelde Türk Telekom kullanıcılarından gelen bir şikayettir. Ne yazık ki TTNET'in sinyalleri zaman zaman farklılık göstermekte, insanların evlerinden yoğun şekilde kullanım yaptığı zamanlarda altyapı yetersizliği yaşamaktadır. Bu gibi zamanlarda modeminize reset atmak çoğu zaman işe yaramaktadır. Ayrıca izleme yaparken internet hattınızı sizden başka kimsenin kullanmadığına emin olun.

 

Akıllı TV Resimler Çok Kasıyor. Neden?

Yeni nesil akıllı tv'lerde işlemci daha güçlüdür ve bu sorun yaşanmamaktadır ancak eski nesil düşük işlemcili akıllı tv'lerde ne yazık ki televizyonun bir nevi gücüyle alakalıdır. Tv'niz en iyi smart tv'de olsa biz her zaman Android box önermekteyiz.

 

Android Box Tavsiyeniz Var Mı?

Piyasada çok çeşitli ve her bütçeye uygun Android Boxlar mevcuttur. En kötü Android Box ile bile en iyi smart tv'den daha iyi iptv deneyimi yaşayabilirsiniz. Bizzat denediğimiz Xiaomi Mi Box gayet stabil çalışmaktadır. Piyasa Fiyatı 350 TL civarında olup çok daha uygun cihazlar da piyasada mevcuttur.

 

Aynı Anda Farklı Cihazlardan İzleyebilir Miyim?

Tek hesap ile aynı anda yalnızca tek bir cihazdan izleyebilirsiniz ancak diğer bir cihazdan izlemeyi bırakıp farklı cihaza geçebilirsiniz. Bu nedenle şifrenizi bir başka kişiyle paylaşırsanız, o kişi izleme yaparken siz izleyemezsiniz.

 

Haberim Yokken Benden Ücret Alınır Mı?

Bu tarz bir durum kesinlikle söz konusu bile değildir. Sizden ücret alınabilmesi için bir kredi kartı istenmeli ya da sms ile üyelik yapılıp sms'e cevap vermeniz talep edilmelidir. Sistemimizde şu an için bunların hiç biri yoktur.

Tv Box Platform IP TV Paketi Nasıl Satın Alabilirim?

Tv Box Platform aboneliğinizi kredi/banka kartı bilgilerinizi sisteme girerek başlatabilirsiniz.

 

Tv Box Platform Aboneliğine Neler Dahildir?

Tv Box Platform, üyelerine istedikleri zaman, istedikleri yerden zengin bir içeriğe ulaşabilme özgürlüğü sunar. Bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlar (iOS ve Android), akıllı TV (Smart TV), Apple TV ve Android Box cihazları üzerinden sürekli güncellenen içerikleri reklamsız sınırsız dilediğiniz kadar izlemenizi sağlar.

 

Nasıl İptal Ederim?

Tek tuşla. Tv Box Platform'da taahhüt yoktur. Dilediğiniz an,aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. İptal etmeniz durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Ödemesini yaptığınız dönemin sonunda aboneliğiniz durdurulur.

 

Size Nasıl Ulaşabilirim?

info@tvboxplatform.com e-posta adresimize yazarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Nasıl IP TV Paketi Satın Alabilirim?

• Online ödeme sistemi sayesinde 7/24 otomatik olarak kredi kartı veya banka kartı Havale ile ödeme yaparak paket satın alabilirsiniz.
• Paket satın aldığınızda bilgileri otomatik olarak panelinizde gözükür.
• Paket ile ilgili bir sorun olursa destekten bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gün İçerisinde Teslim

Siparişlerinizi 3 Saat İçerisinde Teslim Ediyoruz

3D Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Güvenli Şekilde Yapabilirsiniz

Sipariş Takip Sistemi

Siparişlerinizi Takip Edebilirsiniz

Sipariş Takip