Gizlilik Politikası

Gizlilik Sözleşmesi
GİZLİLİK VE KİŞİSEL VERİ POLİTİKAMIZ

Tv Box Platform


Haziran 2014 yılında kurulan Tv Box Platform, Türkiye’nin yeni nesil dijital HD platformudur. Dijital yayıncılıktaki son trendler takip edilerek pazarın dinamiklerine göre kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Tv Box Platform, abonelerine en iyi içerik ve hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

A. KAPSAMI


İşbu Gizlilik Bildirimi, Veri Sorumlusu Tv Box Platform TV Yayıncılık AŞ ("Tv Box Platform") tarafından kaydedilen ve işlenen tüketici kişisel verilerine ilişkindir.

B. KİŞİSEL VERİLERİNİZİN ELDE EDİLMESİ


www.tvboxplatform.com adresine girdiğinizde karşınıza çıkan Kişisel Verilerin Korunması Bildirimi’ni okuduktan ve bu şartları kabul ettikten sonra siteye devam edebilirsiniz. Bu bildirimi okuyarak kişisel verilerinize erişim sağlanmasına rıza vermeniz halinde kişisel verileriniz sitede gezindiğiniz esnada toplanabilir. İnternet Sitesi’nde gezinirken çerezler, ağ sağlayıcı kayıtları ve ağ işaretçileri gibi teknolojiler kullanılarak, bazı kişisel verileriniz sunucularımızda otomatik olarak depolanacaktır. Kendi isteğinizle, Tv Box Platform kişisel verilerinizi vermeniz halinde, Tv Box Platform bu kişisel verileri yasada öngörülen sınırlamalar çerçevesinde toplayacak, kullanacak ve/veya depolayacaktır.

C. KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENMESİ VE PAYLAŞILMASI


Kişisel verileriniz, Tv Box Platform ile yaptığınız sözleşme gereği ilgili hizmetleri sunabilmek, bu hizmetlerin kalitesini artırabilmek, size özel fırsatlar sunmak, ar-ge çalışmalarımızı gerçekleştirmek ve bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerine uymak amacıyla işlenilebilir ve 3. Kişilerle paylaşılabilir. Tv Box Platform ’ ın verdiği hizmet kapsamında bu amaçlarda değişiklikler yapılabilir. Ayrıca kişisel verileriniz, sizlere sunduğumuz hizmet kalitesinin arttırılması ile satış ve pazarlama faaliyetleri için yapılacak CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulamaları ile çalışmalar kapsamında da kullanılabilecektir.

Tv Box Platform, Hizmetlerin sunumunda bize yardımcı olmaları veya hizmetleri Tv Box Platform adına gerçekleştirmesi için başka şirketleri, aracıları veya yüklenicileri ("Hizmet Sağlayıcılar") kullanabilir. Örneğin, pazarlama, reklam, iletişim, altyapı ve bilgi teknolojileri hizmetlerinin sunulması, hizmetlerinin kişiselleştirilmesi ve müşteri hizmetlerinin sunulması için hizmet sağlayıcılarla çalışılmaktadır. Bu tür hizmetlerin sağlanması sırasında, bu Hizmet Sağlayıcılar kişisel verilerinize erişim elde edebilirler. www.tvboxplatform.com adresine girdiğinizde karşınıza çıkan Kişisel Verilerin Korunması Bildirimi’ni okuduktan ve şartları kabul ettikten sonra Hizmet Sağlayıcılar’ın kişisel verilerinize ulaşmasına rıza göstermiş olduğunuz kabul edilecektir. Belirtmek isteriz ki Tv Box Platform, bu kişilere, kendi hizmetlerini sağlama ile bağlantılı işler dışında kişisel verilerinizi kullanma veya açıklama yetkisi vermemektedir.

D. GİZLİLİK VE KREDİ KARTI BİLGİLERİNİN GÜVENLİĞİ


Tv Box Platform sipariş veya üyelik yenileme işlemlerinde, kart bilgilerinizi,kartınızı tahsis eden banka haricinde herhangi bir kurum veya kişi tarafından erişilememekte ve kart bilgileriniz 3.kişiler ile paylaşılmamaktadır. Girilen kredi kartı bilgileriniz; SSL adı verilen Güvenli bölgede ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve siparişiniz; bankanızdan gelen onay mesajına göre işleme alınır.

BİZE ULAŞIN


Tv Box Platform ile ilgili tüm sorularınız için, www.tvboxplatform.com/Tv Box Platform/Tv Box Platform/bize-ulaşın adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca işbu Gizlilik Bildirimi ve gizlilik politikamızla ilgili ve/veya kişisel verilerinizin, çerezlerin veya benzer teknolojilerin işlenmesi ile ilgili sorularınız için, lütfen bizimle info@tvBoxPlatform.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçiniz.
Hatırlatmak isteriz ki, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca (Madde 11):
 • kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
 • kişisel verileriniz işlendiğine ilişkin bilgi talep etme,
 • kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
 • kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 • kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini talep etme,
 • kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme, bu hakkınızı kullanmanız halinde kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere de bildirilmesini isteme,
haklarınız bulunmaktadır ve söz konusu haklarınızı kullanmak istediğiniz durumlarda info@tvBoxPlatform.com e-posta adresi üzerinden Müşteri Hizmetlerinden tarafımız ile iletişime geçmeniz mümkündür. Başvurunuzda yer alan talepleriniz, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde sonuçlandırılacaktır. Size yardımcı olmamız için bize ulaştığınız takdirde hem sizin hem de bizim güvenliğimiz için talebinizi yerine getirmeden önce kimlik doğrulaması yapmamız gerekebileceğini bildiririz.

Veri Sorumlusu : Tv Box Platform Yayıncılık AŞ
Ul Hristo Botev 39, Isperih, Razgrad, Bulgaria
Telefon:+79039629213
MERSİS No:0058060327500012

Gün İçerisinde Teslim

Siparişlerinizi 3 Saat İçerisinde Teslim Ediyoruz

3D Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Güvenli Şekilde Yapabilirsiniz

Sipariş Takip Sistemi

Siparişlerinizi Takip Edebilirsiniz

Sipariş Takip